Kursy będą rozpoczynać się i kończyć na przystanku Chrzanów Os. Młodości Witosa oraz będą wykonywane przez Szarych Szeregów, Pogorska, Pogorska Szkoła, Głowackiego, Podwale, Dworzec, ZK"KM", ZUS, Sienna i powrót do Witosa.
Prosimy o zapoznanie się z nowym rozkładem jazdy.